Nicole Scherzinger është bërë e njohur për zgjedhjet e saj të guximshme.

Scherzinger goditi në qilimin e kuq në shfaqjen e Maybelline në Postbahnhof për javën e modës Mercedes Benz të Berlinit.

Që prej arritjes së famës si pjesë e Pussycat Dolls, ajo është bërë e njohur për zgjedhjet e saj të guximshme,

Këngëtarja 40-vjeçare dukej seksi e veshur në të bardha, me dekolte të hapur.

Duke nxjerrë në pah bukurinë e saj natyrore, ylli i lindur në Hawai u aksesua me një palë vathë ari dhe një seri unazash shkëlqim.

Image
Image