Janë temperaturat minus por Shkenda Dubova nuk ndalet me publikimin e imazheve të nxehta dhe mjaft provokuese.

Këtë herë, këngëtarja nga Gjilani ka postuar një imazh në Instagram nga pushimet e saj të fundit në Tajlandë.

Dubova shfaqet tejet në formë, linjat trupore të së cilës ju lënë pa fjalë për të cilat përkujdeset vazhdimisht.

Image

Shkenda ka paralajmëruar rikthimin e saj në muzikë por ende nuk kemi parë të reja nga ajo.