Enca Haxhia është një nga këngëtaret më të komentuara për shkak të fotove provokuese qe ajo publikon në rrjetet sociale. Së fundmi ylli i “Kujt po i han”, ka povokuar rrjetin teksa ka postuar një foto ku shihet e veshur me një body transparent.

Me çizmet e gjata mbi gju dhe ngjyrë floriri, Enca ka nxjerrë në pah linjat e saj. “Edhe mos u kthe, mytu për mu n’mall,”- shkruan këngëtarja krahas fotos. Me shumë mundësi, Haxhia po përgatit këngën e radhës dhe këto fjalë mund të jenë pjesë e tekstit.

Image