Ilda Bejleri është cilësuar si një prej moderatoreve më të bukura, e cila shpesh herë provokon me fotot që poston në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka postuar një foto ku shfaqet me një fustan mjaft të hapur dhe të shkurtër.

Më pas kanë nisur komentet nga fansat e saj.

Njëri i ka komentuar:

Burg por me ty në dhomë.”
Ndërsa një tjetër e ka këshilluar Ildën të bëjë kujdes me këmbët:

Po moj, motër mbyll shalët se do bësh autogol.

Image