Ajo është një nga modelet më të dashura të skenës së showbizit shqiptar.

Xhesika Berberi njihet për format e saja trupore si dhe për bukurinë që e karakterizon.

Image

Modelja po vijon aktualisht karrierën e saj në SHBA kjo ishte arsyeja që bëri ti jepte fund lidhjes se saj disavjeçare.

Image

Ish-i dashuri i saj i dha fund beqarisë në fillim të muajit janar, por Xhesika Berberi nuk e ka gjetur gjysmën tjetër.

Dhe së fundmi modelja nëpërmjet një fotoje na tregoi dhe pse është single, ajo është e lumtur.

’Vetëm dhe e lumtur’ ka shkruar në postim modelja.

Image

Evald Balla ishte i vetmi i dashur që modelja ka bërë publik, janë ndarë prej dy vitesh.

Image