Tre vite më parë çifti shumë i dashur për publkiun shqiptar Alban Skënderaj dhe Miriam Cani u bënë prindër për herë të parë me ardhjen në jetë të Amelisë.

Image

Ameli tashmë është kthyer në qënder të vëmëndjes së çiftit dhe ata ndihen të plotësuar si familje.

Ajo është vetëm 3 vjeç dhe ka nisur të lexoj.

Image

Madje Miriam është habitur kur ajo i ka kërkuar të mos e bezdis sepse po lexon.

’Kur i flas më thotë mami të lutem mos më bezdis se po lexoj’ shkruan Miriami në foton e postuar në Instagram.

Image