Këngëtarja Madison Beer morri pjesë në shfaqjen e modës Off-White që u mbajt të mëkurën në kuadër të Javës së Modës në Paris.

19 vjeçarja në këtë paraqitje të saj pati të veshur rroba material të xhinseve, kështu ato i rrinin bukur dhe e bënin të dukej e mrekullueshme.

Image