Eshtë artistja më e kërkuar e estradës dhe natyrisht daljet e saja kudo nga klipet e bukura e deri te programet televizive komentohen dhe pëlqehen shumë.

Kjo është këngëtarja Lori e cila këtë herë na ka prezantuar me disa super fotografi ku ajo shkëlqen veshur me fustanet nga Fjolla Nila, Hair & Make Up si gjithmonë te Kaci dhe Sellma dhe fotot janë realizuar nga fotografi Nehat Behrami.BS

Image
Image
Loading...