Justin Bieber dhe Hailey Baldwin do të martohen për herë të dytë më 1 Mars.

Sipas Daily Mail ata do të martohen në qytetin e Los Anxhelosit.

Çifti u martuan në një ceremoni jofetare në shtator në Manhatan, por nuk e konfirmuan lajmin deri në nëntor.

Thuhet se të ftuarit e dasmës janë Kylie Jenner dhe Travis Scott, si dhe një mori familjesh dhe miqsh.