Albatrit Muçiqi ka ndarë me ndjekësit e tij të Instagramit një fotografi të lezetshme.

Në ambientet e një restoranti ai ka pozuar së bashku me babanë e tij, këngëtarin e famshëm, Nysret Muqiqi, dhe tek përshkrimi ka lënë fjalët: “Gjithmonë pozitiv / të dua #fatherson”.

Kujtojmë se Albatriti para pak ditësh është bërë baba, meqë bashkëshortja e tij solli në jetë binjakët.

Image