Moderatorja Elita Rudi është në muajt e fundit të pritjes së ëmbël.

Ajo së bashku me bashkëshortin e saj Gjiko pritet që të bëhën prindër për herë të parë.

Gjithashtu moderatorja është shumë aktive në rrjetin social Instagam nga ku poston foto ku të shumta janë komentet dhe pëlqimet që merr moderatorja nga postimet e saja.

Image

Por kujt ja mori mendja se një koment në foton e Elitës të bërë një vit më parë të marrë më shumë pëlqime se vetë fotoja.

Nën fotot Elita shkruan:

Ekzaktësisht një vit më parë në Maldive’.

Ja dhe komenti që mori mijëra pëlqime:

”Me një shok këtu unë thoja i ka bërë 1 vit që ka qënë në Maldive, ai thoshtë jo më pak.Mirë bërë që na tregove’.

Image

Image