Mesa duket në rrjetet sociale është hapur sfida më e re për të publikuar fotografi nga fëmijëria. Një gjë e tillë vihet re nga VIP-at shqiptarë, ku disa nuk kanë ngurruar që të zbulojnë sesi dukeshin kur kanë qenë të vegjël.

Këngëtarja e njohur Samanta Karavella ka vendosur që fansat e saj t’i njohë edhe me Samantën e vogël.

Ajo ka postuar në “Instastory” një foto të fëmijërisë, madje duke bërë edhe një komet për veten e saj duke u vetëquajtur “llastica e vogël”.

Në foton ku ajo është shumë e vogël, Samanta shfaqet me një buzëqeshje në fytyrë dhe me sy që i shkëlqejnë.

Image
Image