Këngëtarja 52 vjeçare Sinead Connor e cila së fundmi është përfolur gjatë për konvertimine saj në fenë myslimane duke ndryshuar dhe emrin në Shuhada Davitt, së fundmi  është shfaqur në ankth.

Këngëtarja përmes një positmi në rrjetin social Twitter ajo ka folur për zhdukjen e të birit.

Me anë të një foto të tij këngëtarja e hitit “Nothing compares to you’ ka shkruajtur:

’Ky është djali im 14 vjeç. Është zhdukur që prej të premtes së kaluar.Hera e fundit që e pashë ishte ora 7:42 e mbasdites.Ai është thirrur nga një person me emrin Orlando.Ju lutem nëse e shihni njoftoni policinë në Dundrum Gardai’ e ka mbyllur postimin këngëtarja.

Shumë persona i janë bashkuar thirrjes së këngëtares duke shpërndarë foton e djalit të zhdukur.

Image