Ajo është shquar gjithnjë si një nga vajzat e shoëbizit që I qëndron besnike të qënit brune.

Por duket gazetarja e njohur Jonida Shehu ka vendosur të bëj një ndryshim dhe kjo për t’iu përshtatur temës së emisionit të saj të radhës.

Këtë herë e shohim bionde duke u dukur mjaft ndryshe. Nuk dihet nëse Jonida do të vijojë të mbajë këtë ndryshim, apo do të jetë thjesht për këtë episod të “Soiree”.