Ingrid Gjoni është kthyer në kohë për t’i publikuar disa foto të realizuara më parë me të cilat i ka çuar meshkujt në këmbë.

Ingrid Gjoni njihet për pozat e saj provokative, andaj në qoftëse  nuk realizon të reja, kujdeset që ato të dikurshmet t’i ri-publikoj fotot që i ka realizuar dikur.

Këngëtarja së fundmi në Instastory i ka ndarë me ndjekësit disa të tilla dhe duket tejet e zjarrtë.

Image
Image