Ilda Bejleri është cilësuar si një nga moderatoret e sportit më seksi, kjo falë pamjes së saj tërheqëse e trupit me forma bombastike të cilat nuk nguron ti ekspozoj.

Fotot ‘hot’  janë të pranishme në Instagramin e Ildës si në dimër dhe në verë.

Image

E teksa temperaturat kanë rënë më ardhjen e dimrit Ilda e ka nxehur rrjetin me foton e fundit.

Moderatorja teksa drejtonte emisionin e saj ajo është shfaqur me një fustan të shkurtër të zi i  cili ngjan më tepër si një kanatjere aq sa nga poza që ka marrë mund të zbulonte gjithçka fshihet poshtë tij.

Jo më kot e kanë cilësuar si një prej moderatoreve më provokuese të ekranit.

 

Loading...