Ndodh dhe kështu që një artiste e huaj sic është Niki Minaj të vesh kostumin e njëjtë seksi si të këngëtares së njohur Gjyste Vulaj.

Në fakt Niki është paraqitur me kostum nga stilisti i njohur Zigman në një koncert në Fomofestival në Auckland vetëm një ditë më parë, por ne dimë dhe sipas burimeve të sigurta se këtë veshje e ka blerë dhe ylli shqiptar Gjyste Vulaj madje shumë kohë para këngëtares së huaj, kur këngëtarja shqiptare kishte nisur të xhironte klipin e këngës së saj më të re konkretisht më 20 dhjetor të 2018-s në Tiranë.

E sa për të sqaruar se këtë herë është artistja shqiptare që e ka veshur e para këtë kostum të verdhë i blerë te i njëjti stilist që vishet dhe Niki apo Bebe Rexha, Fergie, Jelena Karleusa etj. Dhe lajmi i shumëpritur nga fansat e Gjystes është se kënga “Askush si na” e punuar nga Sokol Vulaj me tekst nga vetë artistja do të vijë edhe pak ditë në treg.

Image
Loading...