Gigi Hadid është fotografuar për herë të parë pas raportimeve se është ndarë nga i dashuri Zayn Malik.

Modelja e njohur është parë duke u larguar nga apartamenti i saj në Nju Jork me një veshje të veçantë sportivem, shkruan Daily Mail,

23-vjeçarja kishte kombinuar stilin e saj me veshjen ngjyrë të zezë dhe të gjelbërt.

Përkundër raportimeve për ndarjen nga këngëtari, bukuroshja bjonde nuk dukej në humor të keq./

Image

Image