Katër vite më parë këngëtarja Fjollla Morina solli në jetë vajzën e saj të dytë Alayah.

Image

Që kur Alayah ishte një bebe, Fjolla postonte shpesh foto me të dhe tashmë vogëlushja është kthyer në një modele e vertetë që fotot e saj pëlqehen nga të gjithë ndjkesit e këngëtares.

Image

Së fundmi e ftuar në “Thumb”, Fjolla ka treguar se duke postuar shpesh foto me vajzën, atë e kanë marrë mësysh dhe tregoi se Alayah ka filluar t’i qajë natën.

“Nuk po publikoj më foto dhe video më vajzën se po më qan natën. Po e marrin mësysh. U bëra dhe unë pjesë e mamave që mendojnë kështu”, u shpreh Fjolla.

Image

Image

Loading...