Lidhja e Eni Koçit dhe Genc Prelvukajt ka qenë shumë e komentuar në media përgjatë gjithë vitit të kaluar dhe më në fund çifti vendosi ta konfirmojë vetëm pak ditë më parë.

Mirëpo kjo lidhje mesa duket është zyrtarizuar pasi në foton e fundit të postuar në Instagram Eni shfaqet me unazë fejese.

Nuk kanë munguar komentet për këtë unazë, por këngëtarja ka preferuar të mos prononcohet deri tani.

Eni dhe Genci aktualisht ndodhen me pushime në Tajlandë ku po shijojnë momentet që po kalojnë së bashku dhe udhëtimet në vendet e ndryshme të ishullit Phuket.

Image