Enca ka treguar dëshiron e saj për burrin e saj të ardhshëm.

Këngëtarja Enca Haxhia është shumë aktive kohëve të fundit në rrjetet sociale.

Shpesh, ajo ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme, gjersa nuk mungojnë edhe statuset ngacmuese.

Së fundi, Enca publikoi në InstaStory një shkrim, ku tregonte se ndjekësit e saj janë mbështetja më e madhe, dhe se i dashuri i së ardhmes mund të jetë njëri prej tyre.