Askush nuk e dinte se përveç muzikës dhe modelingut, Afërdita Dreshaj ka edhe një tjetër talent dhe që bëhet fjalë për gatimin.

Image

Këtë e ka zbuluar vetë këngëtarja nëpërmjet një postimi në “Instastory”, ku tregon se është mjaft e zonja në kuzhinë.

Image

Afërdita ka publikuar një video ku shfaqet një pjatë me oriz, perime dhe mish pule të gatuar nga ajo. Ndërkohë në mbishkrimin e videos, këngëtarja shkruan me shaka se mund të shkruajë edhe një libër me receta ushqimesh.

Image