Kryeminitri Edi Rama ka postuar një fotografi në Instagram ku shihet bashkë me presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi.

‘Insta of the day’, ka shkruar Rama, duke e cilësuar si fotografi Instagrami të ditës, përcjell Periskopi.

Në mbishkrim kanë figuruar edhe flamuri kombëtar dhe ai shtetëror i Kosovës.

Nuk dihet arsyeja e takimit të dy krerëve shqiptarë, pasi Rama nuk ka dhënë detaje.

Ka ditë që Thaçi ka munguar në skenën politike. Është thënë se ka shijuar ca ditë pushim dimri. Megjithatë, ja ku është.

 

 

View this post on Instagram

🇦🇱INSTA 😊F THE DAY🇽🇰

A post shared by Edi Rama (@ediramaal) on