Demi Rose realizoi një set të ‘nxehtë’ fotografik në Tulum të Meksikës. Ajo pozoi në breg të detit e veshur me bikini ngjyrë tigri.

23-vjeçarja vuri në pah format e saj bombastike me bikinit shumë të vogla për të mbuluar ‘pasuritë’ e saj. Modelja dukej shumë seksi dhe provokuese në setin e ri.

Klikoni galerinë me poshtë, sepse një gjë është e sigurt kaq në super formë modelen nuk e keni parë ndonjëherë.