Ajo njihet për format e kolme që i kanë zili shumë femra.

Modelja Demi Rose komunikon nëpërmjet fotove seksi.

Image

Ajo është e njohur për stilin e saj dhe dëshirën për të vënë në pah format e saj bombastike.

Dhe Demi Rose nuk kishte si të zhgënjente ndjekësit e saj në foton e radhës ku shfaqet me bikini shumë ekstravagante që i tregojnë  gjoksin e saj bombastike.

Modelja 23-vjeçare, e cila u bë e njohur fillimisht si ish e dashura e reperit Tyga, duket e mrekullueshme me bikini teksa pozon nën e diellin e Meksikës.

Image

Image

Image

Image