Dafina Zeqiri është cilësuar si një ndër këngëtaret më joshëse shqiptare, e cila jo pak herë ka provukuar me stilin e saj në të veshur.

Së fundmi këngëtarja ka postuar në Instagramin e saj një video, ku shfaqet më provokuese se kurrë më parë.

Ajo mban veshur bady dhe ecën për të dalë në skenë, por kamera ka kapur të pasmet dhe pjesët intime të këngëtares.

 

View this post on Instagram

👋🏼

A post shared by DAFINA (@dafina.zeqiri) on