Aktori i humorit njihet për situatat që krijon, dhe së fundi ka dalë me një ide “origjinale“: u gjen të famshmëve sozitë! Por këtë e bën përmes fotomontazhit, dhe sigurisht, me shaka. Në mesin e “viktimave“ të lojrave të Besit janë Butrint Imeri, Ledri Vula, Blerim Destani e mjaft të tjerë. Listës nuk i ka munguar ndërkohë as Alketa Vejsiu; të cilës Besi I ka ndërruar fytyrën në një foto me Vera Grabockën, me të cilën moderatorja e njohur bashkëpunon prej shumë vitesh tashmë.

Alketa nuk e ka marrë për keq, përkundrazi i është përgjigjur me komentin: “Hahahahahahahah, kjo është më e bukura”!!!

Image
Loading...