Reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli janë komentuar shumë, lidhur me faktin se ata janë në një marrëdhënie.

Reperi e ka mohuar shumë herë këtë, duke thënë se janë vetëm miq. Mirëpo Arbenita e ka nxjerrë bllof reperin me postimin e saj në Instagram.

Dyshimeve u ka dhënë fund vetë modelja, pasi ka postuar në Instagramin e saj një foto, ku është vënë re një detaj.

Në varësen e Arbenitës, me të cilën ka postuar edhe nja foto na instagram, shkruhet “Fero & Nita”.