Këngëtarja shumë e dashur për publikun Fifi, padyshim është një ndër artistët më në zë dhe ndër më të pëlqyera dhe të kometuara në mediat rozë jo vetëm nga ana profesionale por dhe atë private.

Dhe përsa i përket jetës private këngëtarja ka qënë në qëndër të vëmendjes pasi njëherë u përfol se ishte i lidhur me Mc Kreshën dhe më pas me kantautorin Flori Mumajesin, që ky i fundit teksa ishte i ftuar në emisionin “Shiko kush luan” tha se Fifi ishte e “dashura e tij e portaleve”.

Image

Ndërkohë që Fifi ka hapur edhe njëherë tjetër opsionin ‘Ask a question’ në Instagram, duke lejuar në këtë mënyrë fansat që t’i drejtojnë pyetje, njëra prej tyre lidhej nesë Fifi ka një të dashur.

‘A ke të dashur ‘ ishte pyetja e fanses, të cilës këngëtarja i është përgjigjur:

“Po, e kam një të portaleve, ma shumë s’ma merr mendja që më duhet…”, duke e shoqëruar me një emoi duke qeshur.

Image