Keisi Medini ishte e ftuar së fundmi në emisionin e pasdites ‘Ftesë në 5’ .

Ajo së fundmi ka lançuar këngën me këngëtarin tjetër të njohur Seldi Qalliu dhe gjatë emsiionit rrëfeu të gjitha emocionet dhe pritshmëritë për klipin e ri i cili u pëlque shumë nga publiku.

Image

Teksa komentonte foton në ekran moderatorja Bieta Sulo e pyeti Keisin nëse përdorte fototshop në fotot e saj dhe në cilën pjesë të trupit e përdor  më shumë.

’Për të gjitha.Tani jo të gjithë dalim mirë në fotografi, të themi të drejtën.Çdo femër do bëjë pak fotoshop dhe e bëj çdo lloj foto të mundshme’ tregoi Kejsi duke buzëqeshur.

Image

Image