Princi Mohammed Bin Salman i ka ofruar Kim Kardashian 10 milionë dollarë për të kaluar një natë me të.

Kjo kërkesë e tij është bërë pas deklaratave të bashkëshortit të Kim, Kanye West, i cili tha se po kalontë vështirësi financiare.

Princi i Arabisë Sauditë njihet për jetën e tij super luksoze, me jahte, vila dhe makina të shtrenjta.

Në 2014 u raportua se Kim kishte pranuar ofertën prej 1 milion dollarësh për të kaluar natën me princin saudit.

Mohammed është i biri i mbretit Salman dhe i pari në radhë për fronin mbretëror. Ai akuzohet për vrasjen e gazetarit saudit, Jamal Khashoggi brenda konsullatës së Arabisë Saudite në Turqi.

Loading...