Radja Nainggolan është jashtë listës së skuadrës së Interit për Derbin e Italisë kundër Juventusit, por Sime Vrsaljko është gati

Belgu u lëndua në ndeshjen kundër Tottenham në Ligën e Kampionëve dhe pritet që po ashtu të mungojë në ndeshjen e nesërme kundër Juventusit.

Luciano Spalleti ka publikuar listën këtë mbrëmje, me Nainggolan që ka mbetur jashtë, por që alo e djathtë, Sime Vrsaljko është kthyer.

Skuadra e Interit që do të përballet kundër Juventusit: Handanovic, Padelli, Berni, Vrsaljko, De Vrij, Ranocchia, Asamoah, Miranda, D’Ambrosio, Skriniar, Gagliardini, Vecino, Joao Mario, Borja Valero, Perisic, Brozovic, Icardi, Lautaro Martinez, Keita Balde, Politano, Candreva

 

Loading...