Mesfushori ishte jashtë fushave që nga tetori për shkak të një problemi me tiroide, të cilat u desht ti bëj operacion

Mesfushori i Juventusit, Emre Can ka zgjedhur që të rikthehet pas operimit të tiroidëve dhe është gati për derbin kundër Interit të premten.

Edhe pse Juve gjendet në pozitën e parë këtë sezon në Serie A, duke fituar 13 dhe barazuar vetëm në një ndeshje nga 14 në tërësi, por rikthimi i Can është i madh për menaxherin Massimiliano Allegri.

Bardhezinjtë janë përballur më shumë lëndime në mesfushë këtë fillim të sezoni, ku Can, Sami Khedira dhe Federico Bernardeschi që po ashtu kanë mbetur të lënduar.

 

Loading...
(function(){ var D=new Date(),d=document,b='body',ce='createElement',ac='appendChild',st='style',ds='display',n='none',gi='getElementById'; var i=d[ce]('iframe');i[st][ds]=n;d[gi]("M162740ScriptRootC217610")[ac](i);try{var iw=i.contentWindow.document;iw.open();iw.writeln("");iw.close();var c=iw[b];} catch(e){var iw=d;var c=d[gi]("M162740ScriptRootC217610");}var dv=iw[ce]('div');dv.id="MG_ID";dv[st][ds]=n;dv.innerHTML=217610;c[ac](dv); var s=iw[ce]('script');s.async='async';s.defer='defer';s.charset='utf-8';s.src="//jsc.mgid.com/t/e/tetovasot.com.217610.js?t="+D.getYear()+D.getMonth()+D.getUTCDate()+D.getUTCHours();c[ac](s);})();