Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur sonte në akset shqiptare. Aksidenti ka ndodhur në segmentin rrugor Fushë Krujë – Ishëm në fshatin Mazhe.

Ka qenë një autoveturë e cila ka goditur një këmbësor që po kalonte rrugën. Këmbësori identitetit i të cilit nuk bëhet i ditur, ka qenë në gjendje të dehur dhe ka marrë plagë në kokë dhe në pjesë të ndryshme të trupit.

Mësohet se i plagosuri është dërguar në gjendje të rëndë në spitalin e Traumë në Tiranë.

Loading...