Këngëtarja nga Prizreni, Dhurata Ahmetaj është mjaft e pëlqyer dhe e ndjekur nga publiku shqiptar, shkruan lajmi.net

Meqë shumë nga artistët shpesh rikthehen në kohë dhe sjellin imazhe nga fëmijëria, këtë e bëri edhe Dhurata.

Ajo publikoi një fotografi në Instagram e cila shihet tërësisht ndryshe por nuk mund të themi që nuk duket simpatike.

Edhe pse nuk lanson shpesh projekte të reja, Ahmetaj tanimë ka fituar zemrat e publikut dhe fansave që e përcjellin vazhdimisht.

“A po vjen”, është kënga e fundit e lansuar nga ajo që u mirëprit nga fansat.

Image