Luana Vjollca përveçse një moderatore shumë e mirë, ajo ka treguar që është shumë me stil dhe në çdo dalje televizve jemi gjithë sy e veshë tek ajo se çfarë mund të ketë veshur, pasi nuk gabon asnjëherë në zgjedhjen e look-ut.

Image

Mund të themi që Luana është në një hap me modën dhe trendet e fundit.

Në mbrëmje Luanën do ta shohim në ‘Shiko kush luan’  ku është dhe moderatore.

Për të gjithë ato që janë kurioz se si do të jetë Luana këtë mbrëmje, moderatorja ka publikuar një video në Instagram për të shuar kuriozitetin e të gjithëve.

’Një puthje për të gjithë ju që më shkruani ‘mezi po presin ‘Shiko kush luan’ sonte’ shkruan moderatorja në postim.