Këngëtarja dhe aktorja e njohur, Priyanka Chopra ka postuar një foto të darkës për ditën falënderuese.

Ajo ishte me të dashurin e saj, Nick Jonas dhe familjet e dy palëve.

Chopra poshtë fotos kishte uruar festën dhe kishte thënë se do të jenë familje gjithmonë.

Image