Ajo u akuzua nga fansat për ndërhyrje kirurgjike, pavarësisht zotimit të saj publik se e përdor kirurgjinë plastike për të mirë.

Dhe të hënën, Marnie Simpson zbuloi se ajo ka pësuar tetë sesione të 3D Lipo në një përpjekje për ‘të hequr qafe zonat kokëfortë’, me të brendshme femrash të veshur para dhe pas për të treguar rezultatet e saj,

Ylli 26 vjeçar i Geordie Shore u shfaq tejet seksi në të brendshme të zeza, duke treguar barkun e sheshtë, gjoksin dhe të pasmet bombastike

Image
Image
Image