Morena Taraku është emër shumë i lakuar në shtyp.

Morena Taraku njihet për jetën luksoze, të cilën e ekspozon përmes imazheve në rrjete sociale.

Së fundi, modelja ka pozuar pranë veturës së saj “Range Rover”, ku dukej tejet atraktive veshur në minifund dhe xhaketë.

Kujtojmë që Morena tash e një kohë po jeton në Stamboll, ku edhe po punon për projektet e reja në karrierë.

Ndërsa, kënga e fundit nga Morena është “Femnat”, në bashkëpunim me Dj Dagz dhe Dj PM.

Image