Modelja e Victoria’s Secret, Angel Lais Ribeiro ka ndarë kohë nga angazhimet për të shijuar disa ditë të ngrohta në plazhet e Brazilit.

28 vjeçarja ishte në elementin e saj kësaj radhe duke shfaqur linjat seksi në bikini me ngjyrë të kuqe,

Modelja edhe këtë herë ka mahnitur me format impresive për të cilat ajo ka deklaruar se i mirëmban përmes të ushqyerit shëndëtshëm dhe ushtrimeve intesive.

Ndryshe, modelja pas ndarjes nga i dashuri prej tri vitesh, Jard Homan në mars të këtij viti, ka gjetur dashurinë e re tek basketbollistin tjetër, Joakim Noah.

Image
Image