Këngëtaren e talentuar shqiptare, Miriam Cani jemi mësuar ta shikojmë thuajse gjithnjë të ëmbël.

Por duket se edhe ajo ka vendosur të ndryshojë tashmë. Këtë e tregon nëpërmjet një fotografitë të publikuar në profilin e saj në rrjetet sociale, në të cilën shfaqet më seksi dhe në formë se kurrë.

E veshur me një kostum të bardhë, të hapur në pjesën e përparme, ku tregon gjoksin ajo vjen me një pozë provokuese .

Një tjetër detaj që bie në sy në këtë fotografi, ka të bëjë me shikimin joshës.

Loading...