Linja e saj e të brendshmeve, ‘Savage x Fenty’ po ecën shumë mirë dhe Rihanna po mundohet t’i bëjë reklamë në të gjitha mënyrat. Së fundmi ajo ka publikuar një foto mjaft provokuese nga shtrati, ku shfaqet e veshur me të brendshmet e linjës së saj.

Në këtë foto ajo nxjerr në pah linjat e saj trupore, të cilat kohët e fundit janë më në formë se kurrë. Sigurisht që një foto kaq

Mediat e huaja shkruajnë se kjo është fotoja më provokuese e të gjitha kohërave e shkrepur nga këngëtarja.