Tina Louise është një bukuroshe australiane, me origjinë gjermane, dhe që sot është një ndër modelet më të njohur në botë

Por ajo ka fituar shumë edhe për faktin se është konfirmuar nga dita në ditë si një mbretëreshë e fitnesit në rrjete sociale, falë fotove që realizon gjatë stërvitjes.

Tina preferon të pozojë me të brendshme, për të nxjerrë në pah edhe tatuazhet e shumta, që ka në trup.

E tonifikuar dhe me forma të një atleteje profesioniste, Tina është e aftë të japë këshillat e duhura për femrat që duan të dobësohen, sigurisht edhe për tatuazhet.