Moderatori i “Vizion Plus”, Klejvis Saliaj mbrëmjen e kaluar i ka dhënë fund beqarisë.

Ai është kurorëzuar me martesë me partneren e tij Anjezën dhe së bashku me miq e kolegë kanë festuar deri në orët e para të mëngjesit.

Të ftuara në dasmën e tij ishin edhe Orinda Huda dhe Isida Mollaymeri, të cilat kanë ndarë me ndjekësit në Instagram pamje nga super festa me vipa.

Bashkëshortja e Klejvisit ka shkëlqyer e veshur në të bardha, me një look mjaft të thjeshtë e flokë të lëshuara, që i shtonin hijeshinë.