Taulant Xhaka është një ndër futbollistët shqiptarë më të suksesshëm ende në aktivitet në nivele të larta dhe sigurisht kjo i ka mundësuar përfitime të mëdha edhe financiare, gjë që i garanton një jetë të mirë.

Sot mesfushori i kombëtares shqiptare na ka treguar të gjithëve një pjesë të shtëpisë së tij moderne.

Ju kujtojmë se Taulanti kurorëzoi me fejesë në janar të këtij viti dashurinë e tij me bukuroshen Arbnora Nuredini dhe dyshja më pas filluan ta rrëmbejnë shpesh vëmendjen.

Loading...