Këngëtarja e famshme Jessie J mori një koment nga ish bashkshortja e të dashurit të saj,Channing Tatum.

Jenna Dewan ka thënë për këngëtaren se duhet ta mbështesim njëra-tjetrën.

“Le të jetojmë në një botë ku ne mbështesim njëri-tjetrin dhe ngremë njëri-tjetrin.Ashtu si thashë më parë, ndjenja pozitive gjatë gjithë rrugës. Asgjë, por respekte”, u shpreh ajo në një postim në Instagram.

Fansat e këngëtares kanë thënë se ajo është një kopje e e aktores Jenna, pasi Jessie J do ia rikujton Tatumit ish bashkshorten.

Image
Image