Prezantuesja e njohur, Elita Rudi ditë më parë përmes klipit të Gjikos konfirmoi shtatzëninë e cila u shfaq me barkun e fryrë.

Dhe tani duket se ajo po shijon pafund shtatzëninë e cila sapo publikoi disa fotografi në Instagram ku vjen tejet në formë.

Me një fustan të zi atraktiv, Rudi shfaqet e mahnitshme teksa mban barkun me duar.

Pas Elitës, ishte Gjiko ai i cili e ka publikuar foton emocionuese të tyre si çift bashkangjitur me imazhin e bebit nga ultrazëri.