E kemi parë gjithnjë këngëtaren e njohur Miriam Cani mjaft të ëmbël.

Por këtë herë ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet më seksi dhe në formë se kurrë, e veshur me një kostum të bardhë.

Gjithashtu ajo që bie në sy në foto është shikimi joshës i saj. Pritet që së shpejti Miriami të publikojë produksion e saj më të ri muzikor.

Loading...