Një grua ka tentuar ti japë fund jetës, duke konsumuar një sasi të konsiderueshme ilaçesh.

Ngjarja ka ndodhur në një fshat të Ersekës, ku shtetësja Z. I., 57 vjeçe është vëtëhelmuar me ilaçe dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Komisariati i Policisë Ersekë

Më datë 22. 11. 2018, në fshatin Kreshovë, në banesë, shtetësja Z. I., vjeçe 57 është vëtëhelmuar me ilaçe dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Korçë, për vlerësim.