Emily Ratajokwski ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj ku shihet shumë seksi në formë.

Ajo shihet e veshur me ternerke dhe bluzë të hapur e cila ia ekspozonte shumë gjoksin, teksa ishte e shtrirë në shtrat.

Ndryshe, Emily dukej shumë provokuese.

Image